Kiek kainuoja vejos priežiūra?

   Pradžia  Paieška  Skelbimai   Dabar skaitote: Idėjų kampelis Pradžia »


Vejos priežiūra | 10

Kai ieškote pasamdyti asmenį ar įmonę vejai pjauti, dydis ir vieta yra labai svarbūs. Pagrindinis veiksnys, lemiantis, kiek turėsite mokėti už vejos pjovimo paslaugas, yra dydis. Kitaip tariant, kiek žolės bus nupjauta.

Be to, nuo paslaugų dažnumo priklausys ir kaina, kurią mokėsite už vejos pjovimo paslaugas. Kuo dažniau pjausite žolę, tuo mažiau tikriausiai turėsite mokėti. Vejos priežiūros specialistai siūlo įvairius paketus ir paslaugas – nuo vienkartinių pjovimo darbų iki keturių sezonų vejos priežiūros planų. Daugiausia išlaidų sudaro darbas ir vejos dydis, tačiau tokia informacija kaip vejos reljefas, vietinis klimatas ir priežiūros paketai turės įtakos jūsų galutinei sąskaitai.

Nepamirškite, kad kaina svyruos priklausomai nuo to, kiek paslaugų užsisakysite. Paprastas pjovimas kainuos pigiau nei tuo atveju, jei vejos priežiūros paslaugų teikėjas taip pat atliktų tręšimo, laistymo, vėdinimo ir kitas paslaugas.
Jei gyvenate plokščiame, stačiakampiame sklype, kuriame yra nedaug medžių, riedulių ar purkštuvų, tikėtina mokėsite žemesnę kainą.

Vejos priežiūros komanda įvertins jūsų vejos išdėstymą ir ypatybes, kad nustatytų jūsų sąmatą, atsižvelgiant į tokius dalykus kaip:

• Sodai ir gėlynai
• Pėsčiųjų takai ir terasos
• Šlaitai ir grioviai
• Vandens elementai, tokie kaip tvenkiniai ir fontanai
• Medžiai ir krūmai
• Purkštuvų sistemos
• Tvoros
• Vaikiški žaidimų rinkiniai

Vejos priežiūros profesionalai turės praleisti daugiau laiko kirpdami kraštus arba vengti šių vietų pjaunant. Apskritai, kuo sudėtingesnis kraštovaizdis, tuo ilgiau užtrunka.

Žolė ir klimatas

Jūsų vejos žolės tipas yra dažnai nepastebimas veiksnys nustatant vejos pjovimo ir priežiūros kainas. Vėsiojo ir šiltojo sezono žolės auga skirtingais tempais skirtingais metų laikais. Ir kadangi jūs turėtumėte pašalinti tik viršutinį žolės trečdalį, kad jis būtų sveikas, todėl gali prireikti dažniau lankytis vejos priežiūros komandai sparčiai augančiais laikotarpiais.

Nors įmonė gali suskirstyti pradines išlaidas pagal valandas arba jūsų vejos dydį, ji gali nurodyti fiksuotą mokestį už paslaugas, kad pritrauktų ilgalaikius klientus.

Daugelis vejos priežiūros įmonių siūlys ištisų metų arba sezoninius tarifus, įskaitant kassavaitinį ar mėnesinį pjovimą, taip pat retkarčiais aeravimą ir piktžolių gydymą.

Daugiau informacijos rasite nuorodoje.Puslapiai: 1 |
 Taisyti / Papildyti » 

Gyvenkime sveikai, spalvotai, patogiai, skaniai, draugiškai, stipriai, etiškai, linksmai, pokštaujant, grybaujant, su meile ir Gyvenimo būdo žurnalu :)
walnuts.lt facebook'e  Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas   

© 2oo8-2024. Laima&LS. Rašyti administratoriams. Paskutinis atnaujinimas: 2018-06-10