Ar galima nupjauti karpažolės viršūnę? :: Ar žinai?

   Pradžia  Paieška  Skelbimai Pradžia »


Klausia: Wiola
Ar galima nupjauti karpažolės viršūnę?...
Turiu namuose karpažolę, ir šiemet arba kitais metais pasieks lubas. Norėjau paklausti ką darote tokiais atvejais? Ar galima jos viršūnę nupjauti? Ir kokiu metų laiku tai geriausia daryti? Girdėjau žaizdas reikėtų pabarstyti pelenais, tuomet ne taip bėga tas baltas skystis ar tai tiesa? Dar girdėjau, kad nupjovus ar pažeidus tą patį pagrindinį kamieną - jis dažniausiai išdžiūsta ir sunyksta. Ar tai tiesa kažin?


Ar galima nupjauti karpažolės viršūnę?ATSAKYMAS


Parašė: Jolanta.

Viskas bus gerai-jau išbandyta. Nei nudžiūvo, nei ką. Priešingai- norėtų ir vėl šakotis, tačiau nebeleidžiu: man gražiau, kaip esti-su trimis neaukštais ir storais stiebais. Ir niekuo nebarsčiau.....


Parašė: nesvarbu.

Prieš kelis metus nupjoviau, maždaug perpus sutrumpinau nes irgi jau iki lubų keli cm buvo telikę. Nieko blogo nenutiko, niekuo nebarsčiau, žiemą pjoviau, nupjoviau ir pagrindinę, dabar jau naujų atžalų prileista iš tų kur nusipjovė, šiaip normaliai auga...Gyvenkime sveikai, spalvotai, patogiai, skaniai, draugiškai, stipriai, etiškai, linksmai, pokštaujant, grybaujant, su meile ir Gyvenimo būdo žurnalu :)
walnuts.lt facebook'e  Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas   

© 2oo8-2024. Laima&LS. Rašyti administratoriams. Paskutinis atnaujinimas: 2024-05-29