Mėnulio fazės poveikis augalams :: Gyvenantiems mėnulio ritmu | Įdomybės apie augalus

   Pradžia  Paieška  Skelbimai  Dabar skaitote: Gyvenantiems mėnulio ritmu Pradžia »

Kai mėnulis “auga“ - nuo jaunaties iki pilnaties - skysčiai teka aukštyn, o augalai sparčiai auga. Tuo metu labai palanku juos persodinti, ypač tuos, kurie turi nedidelę šaknų sistemą, bet gausią lapiją. Kuo arčiau pilnatis, tuo prasčiau augalai prigyja, tačiau per pilnatį surinktas uogų ir vaisių derlius būna ypač kokybiškas.

Mėnuliui keliaujant per žemės ženklus (Jautis, Mergelė, Ožiaragis), rekomenduotina persodinti augalus, bet tik ne pirmąsias dvi Jaunaties Mėnulio paras.
Dieną iki pilnaties piko ir porą dienų po jo, nejudinkite augalų. Net ir nugenėti medžiai gali nudžiūti.

Nuo pilnaties iki jaunaties, kai mėnulis dyla, o skysčiai teka žemyn, augalai poilsiauja. Šiuo metu geriau nejudinti šaknų, augalų nepersodinėti, bet labai tinka formuoti kerą, genėti. Mėnuliui visai sudilus tinka naikinti kenkėjus, purenti žemę, ruošti žemių mišinius.

Delčia taip pat yra ir derliaus rinkimo, atsargų ruošimo metas. Pievelė nupjauta šiuo metu, ypač jei Mėnulis vandens ženkle (Žuvies, Vėžio, Skorpiono), bus tanki, lėtai augs ir netgi nupjautos žolės surinkti nereikės, žemė ją pasiims pati.

© www.sapnai.net | Laima
 Taisyti / Papildyti » 


Gyvenkime sveikai, spalvotai, patogiai, skaniai, draugiškai, stipriai, etiškai, linksmai, pokštaujant, grybaujant, su meile ir Gyvenimo būdo žurnalu :)
walnuts.lt facebook'e  Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas   

© 2oo8-2024. Laima&LS. Rašyti administratoriams. Paskutinis atnaujinimas: 2024-05-29