Klausimai :: Atsakymai :: Ar žinai kas tai?

   Pradžia  Paieška  Skelbimai Pradžia »


...tai jūsų atsiųsti klausimai, taip pat bandysime įkelti ir komentaruose pastebėtus klausimus, kadangi niekas negali žinoti visko, bet visi kartu tikrai viską žinome :)). Žinoma, visi klausimai tik svetainės tematika. Klausimas bus su N raidele, kol bendrai nerasim atsakymo. Tad, siūlome atsakymų ieškoti kartu.. siūlome dalintis savo patirtimi bei žiniomis :) NAUJAS klausimasKlausimas
Gendruda

Kodėl jau 3 metai nė karto nederėjo remontantinės avietes, rudenį nupiaunu,pavasari patresiu pelenais,uzauge dideli veslus krumai.

Klausimas
Lijana

Sveiki, ar butina sodinti obelys ar slyvas ,trešnes poroje?

Klausimas
Irena

Norėčiau sužinoti ar zuikiai graužia slyvas?

Klausimas
Stasys

Jau 3 metai auga kolonines obelys. Vaisiu dar nebuvo. Siemet po kelis obuoliukus buvo uzmegzta ir paaugus visi nukrito. Kokios galetu buti priezastys?
aciu uz atsakyma

Klausimas
alenas

Laba diena, pasodinau Azimina triskiaute, išsiskleidė lyg viskas buvo ir gerai, tačiau dabar lapai labai išgelto, trešiau tačiau tas nepadeda. Aga priemolyje, ar tai galėtų būti dėl per didelės užsistovėjusios drėgmės?Puslapiai: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |

Gyvenkime sveikai, spalvotai, patogiai, skaniai, draugiškai, stipriai, etiškai, linksmai, pokštaujant, grybaujant, su meile ir Gyvenimo būdo žurnalu :)
walnuts.lt facebook'e  Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas   

© 2oo8-2024. Laima&LS. Rašyti administratoriams. Paskutinis atnaujinimas: 2024-05-29