Klausimai :: Atsakymai :: Ar žinai kas tai?

   Pradžia  Paieška  Skelbimai Pradžia »


...tai jūsų atsiųsti klausimai, taip pat bandysime įkelti ir komentaruose pastebėtus klausimus, kadangi niekas negali žinoti visko, bet visi kartu tikrai viską žinome :)). Žinoma, visi klausimai tik svetainės tematika. Klausimas bus su N raidele, kol bendrai nerasim atsakymo. Tad, siūlome atsakymų ieškoti kartu.. siūlome dalintis savo patirtimi bei žiniomis :) NAUJAS klausimasKaip persodinti didelį spygliuotą kaktusą?
Rūta

Laba vakara, nusipirkau didžiulį kaktusą, dabar jį reiktų persodinti. Gal galite pagelbėti bei patarti kaip ji persodinti?

Klausimas
Laima

Ar reikia sodinant vyšnias ir trešnes užkąsti skiepą?

Kas čia per vabalai?
Aldona

Gal žinote kas čia per vabalai - ankščiau niekad neteko matyti, o šiemet sode, darže pilna. Jie augalams ar kenkmingi? kaip juos naikinti?

Klausimas
žalias sodininkas

Pernai pavasarį sodinau kelis obelis, vieni gerai augo, o kiti skurdo ir neaugo. Įdomu kodėl pirmaisiais metais gali neaugti?

Klausimas
Vaiva

Sveiki. Balandžio gale pasodinau putiną (iš vazonėlio, augintas lietuvoje). Jis buvo su pumpuriukais o ir šakelės gyvos. Bet jau praėjo mėnuo, o jis iš tų pumpurų neišleido nei vieno lapelio. Nuskyniau vieną pumpurą - viduje žalias; pakaišiau šakelę - irgi žalia. Kas tam putinui?Puslapiai: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |

Gyvenkime sveikai, spalvotai, patogiai, skaniai, draugiškai, stipriai, etiškai, linksmai, pokštaujant, grybaujant, su meile ir Gyvenimo būdo žurnalu :)
walnuts.lt facebook'e  Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas   

© 2oo8-2024. Laima&LS. Rašyti administratoriams. Paskutinis atnaujinimas: 2024-05-29