Klausimai :: Atsakymai :: Ar žinai kas tai?

   Pradžia  Paieška  Skelbimai Pradžia »


...tai jūsų atsiųsti klausimai, taip pat bandysime įkelti ir komentaruose pastebėtus klausimus, kadangi niekas negali žinoti visko, bet visi kartu tikrai viską žinome :)). Žinoma, visi klausimai tik svetainės tematika. Klausimas bus su N raidele, kol bendrai nerasim atsakymo. Tad, siūlome atsakymų ieškoti kartu.. siūlome dalintis savo patirtimi bei žiniomis :) NAUJAS klausimasFikusas pasidengė smulkiais baltais taškeliais
Laimutė

Vieno Fikuso(Benjamin) lapų kraštai pasidengė smulkiais baltais taškeliais. Kito tokio pat augalo lapai gelsta, labai meta lapus, prastai auga.Ar tai grybinė liga? kuo galėčiau purkšti ar laistyti?

Kodėl gelsta braškių lapai?
Egidija

Jau antri metai daugumos braškių lapai gelsvi. Kokia liga galėjo susirgti šios braškės?

Nyksta pinigų medis
Samanta

Sveiki. Nyksta visai pinigų medis. Gal galite pasakyti, nuo ko galėtų palikti šitaip išvagotos šakos?

Buvo didelis ir gražus o dabar liko tik keli stiebai. Prieš keletą mėnesių išėmiau puvinį, išleido naują šakelę, o visos kitos šakos medėja, jos atrodo išdžiūvusios.

Ar galima nupjauti karpažolės viršūnę?
Wiola

Turiu namuose karpažolę, ir šiemet arba kitais metais pasieks lubas. Norėjau paklausti ką darote tokiais atvejais? Ar galima jos viršūnę nupjauti? Ir kokiu metų laiku tai geriausia daryti? Girdėjau žaizdas reikėtų pabarstyti pelenais, tuomet ne taip bėga tas baltas skystis ar tai tiesa? Dar girdėjau, kad nupjovus ar pažeidus tą patį pagrindinį kamieną - jis dažniausiai išdžiūsta ir sunyksta. Ar tai tiesa kažin?

Klausimas
Iveta

Sveiki, norėčiau paklausti kur būtų galima nusipirkti anabazino sulfato ar karbofoso tirpalo? Rožes mažyles (auginamas vazonėlyje)kaip spėju užpuolė skydamariai, tad norėčiau juos išnaikinti , bet nelabai žinau kur įsigyti šiuos insekticidus. O gal yra kitokių paprastesnių priemonių, ar tirpalų ,kurias/iuos galima būtų pasigaminti namie, būtent nuo šių kenkėjų ? :)Puslapiai: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |

Gyvenkime sveikai, spalvotai, patogiai, skaniai, draugiškai, stipriai, etiškai, linksmai, pokštaujant, grybaujant, su meile ir Gyvenimo būdo žurnalu :)
walnuts.lt facebook'e  Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas   

© 2oo8-2024. Laima&LS. Rašyti administratoriams. Paskutinis atnaujinimas: 2024-05-29