Neįprastos akims kriaušės | Įdomioji augalininkystė

   Pradžia  Paieška  Skelbimai  Dabar skaitote: Įdomybės apie augalus Pradžia »

Budos formos kriaušės |

Kinijos fermeris praturtėjo išmokęs auginti kūdikio Budos formos kriaušes.

Gao Xianzhangas iš Hexia kaimo, šiaurės Kinijos Hebei provincijos, įmauna ant medžių augančius vaisius į tam tikrą formą.

Pasirodo, Gao praleido šešerius metus tobulindamas sudėtingas kūdikių formos kriaušes ir tobulai įvaldė šią auginimotechniką.

Šiemet kinas užaugino daugiau nei 10.000 kūdikio formos kriaušių ir kiekvieną iš jų pardavė vidutiniškai už 5 svarus sterlingų.

Gao pasakojo: "Pastebėjau, kad žmonės už gana didelę kainą pardavinėja įvairios formos arbūzus, todėl sumaniau tą patį padaryti su kriaušėmis. Viskas buvo sudėtingiau, nei įsivaizdavau. Reikėjo nustatyti, kada yra geriausias laikas užmauti formą ant kriaušės ir kada reikia ją vėl nuimti. Jei formą paliksi per ilgai, kriaušė pradės pūti iš vidaus. Tačiau klysdamas ir vėl bandydamas aš atradau geriausią metodą" - dalinasi patyrimu, ypatingos formos kriaušių augintojas.

Iš tikrųjų įdomu koks skonis, bet turbūt šiuo atveju žmonės susigundo neįprasta forma, beje kuri kinijoje yra laikoma laimės simboliu, nei skoniu..


 Taisyti / Papildyti » 


Gyvenkime sveikai, spalvotai, patogiai, skaniai, draugiškai, stipriai, etiškai, linksmai, pokštaujant, grybaujant, su meile ir Gyvenimo būdo žurnalu :)
walnuts.lt facebook'e  Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas   

© 2oo8-2024. Laima&LS. Rašyti administratoriams. Paskutinis atnaujinimas: 2016-03-22