Kambarinių gėlių teigiamas poveikis :: walnuts.lt PATARIMAI

   Pradžia  Paieška  Skelbimai  Dabar skaitote: Kambariniai augalai Pradžia »

• Dirbantiesiems protinį darbą ir nuolat sėdintiesiems prie rašomojo stalo, tinka auginti difenbachiją. Šis augalas aktyvina abiejų smegenų pusrutulių veiklą, gerina smegenų kraujotaką. Taip pat, tinka puošnioji karpažolė – ji stimuliuoja kraujotaką, pakelia nuotaiką, ypač žiemą.

• Fikusas didina norą aktyviai veikti. Šalia šio augalo puikiai jaučiasi pasyvūs, uždari žmonės. Tačiau fikusas trukdo dirbti įtemptą protinį darbą, tačiau puikiai tiks laikyti toje biuro patalpoje, kur tenka bendrauti su lankytojais. Nepatariama jį auginti, jei namuose yra mažų vaikų ar naminių gyvūnų - jo energijos laukas nepakankamai harmoningas. Bet geriausia jį auginti biure šalia kopijavimo aparato ir spausdintuvo, nes jis pagreitina formaldehido pašalinimą iš oro, sugeria ksilolą, toluolą, amoniaką ir drėkina orą.

• Bugenvilijos Foto galerija , ciklamenai ir orchidėjos Foto galerija spinduliuoja energiją, kuri skatina “generuoti” naujas idėjas, padeda atsikratyti stereotipinio mąstymo.
• Darbo stalą verta papuošti vazonėlyje auginama vienmete paprika Foto galerija. Mat ji stipriausiai veikia 1-3 m atstumu esantį žmogų, padeda, kai šis pritrūksta iniciatyvos t.p. kai žemas kraujo spaudimas ir sunku susikoncentruoti. Poveikis padidės, jei kartu sustatysime keletą vazonų. Visų pirma paprika tinka darbo kambaryje, nes skatina aktyviau dirbti, tačiau atsargūs turi būti choleriško temperamento žmonės. Paprika netinka miegamajam ar vaikų kambaryje, ją laikykite toliau nuo mažų vaikų, kuriuos masina spalvingi vaisiai.

• Nustatyta, kad kai kurie augalai stiprina bendrumo jausmą, skatina taikiai išspręsti konfliktus. Tipiškos “taikdarės” yra žydinčios gėlės – azalijos Foto galerija, stefanočiai, sanpaulijos, raktažolės , ciklamenai. Šie augalai spinduliuoja džiaugsmą, gerina nuotaiką. Tokioje aplinkoje pykčiui ir konfliktams paprasčiausiai nebelieka vietos.

• Ginčams įsiplieksti neleidžia ir dracenos, monsteros Foto galerija, marantos Foto galerija.

• Smidras Foto galerija veikia kaip energijos ventiliatorius, kuris, atsižvelgiant į rūšį ir struktūrą, daro stiprią įtaką aplinkai. Problemos ir projektai - viskas, kas stringa - suaktyvinama. Smidras puikiai tinka mokymosi ar darbo vietoje. Tačiau niekuomet nestatykite jo miegamajame.

• Kambarinis bambukas Foto galerija atiduoda energiją patalpai, žmonėms ir gyvūnams. Jis veikia ir kaip katilizatorius, ir kaip ramybės polius. Dėl labai didelės silicio rūgšties (kvarco) koncentracijos bambukas ezoterijos požiūriu gali tarnauti kaip informacijos kaupikas.

• O va begonijos spinduliavimas padeda užmiršti kasdienybės rūpesčius ir skatina naujas idėjas bei svajones. Tačiau ji t.p. suteikia beveik atostogų nuotaiką.

• Brunfelsija ypač padeda uždariems žmonėms atskleisti savo jausmus ir skatina kūrybiškumą. Ji puikiai tiks bet kokioje darbo vietoje ir padės dirbantiems terapeuto darbą.

• Kambarinė gėlė, liaudiškai vadinama jeronimu Foto galerija, skleidžia aštrų kvapą, bet šis kvapas gaivina, dezinfekuoja kambario orą. Kvėpuojant šios gėlės skleidžiamu aromatu, pagerėja sergančiųjų ūminėmis kvėpavimo takų ligomis kvėpavimas.

• Labai neišvaizdžios viksvinės kambarinės gėlės yra patikimas oro gaiviklis. Dieną jos gausiai išskiria deguonį, neskleisdamos jokio aromato.

• Gebenė puikiai nuteikia, skatina naujas mintis ir padeda jas įgyvendinti, sugeria iš oro kenksmingas medžiagas, ypač formaldehidą.

• Monstera Foto galerija spinduliuoja ramybe, palaiko kambario harmoniją, teigiamai aktyvina. Idealiai tinka visuomeninėse patalpose. Labai gerai drėkina orą.

• Maranta Foto galerija – skatina pradėtą darbą atlikti iki galo. Baikštiems žmonėms gali suteikti energijos ir drąsos apsiginti. Nepatartina šios gėlės auginti miegamajame, vaikų kambaryje, ant rašomojo stalo ar virš jo. Tačiau puikus biuro augalas, drėkinantis orą ir sugeriantis kenksmingas medžiagas, ypač amoniaką.


Raktiniai žodžiai » Kambariniai augalai • Poveikis sveikatai •
 Taisyti / Papildyti » 
Gyvenkime sveikai, spalvotai, patogiai, skaniai, draugiškai, stipriai, etiškai, linksmai, pokštaujant, grybaujant, su meile ir Gyvenimo būdo žurnalu :)
walnuts.lt facebook'e  Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas   

© 2oo8-2024. Laima&LS. Rašyti administratoriams. Paskutinis atnaujinimas: 2024-05-29