Kaip išsirinkti tinkamą vejapjovę? :: Sodo, daržo bei gėlyno įrankiai

   Pradžia  Paieška  Skelbimai  Dabar skaitote: Įrankiai Pradžia »


Vejapjovė | 9

Norėdami turėti gražią veją, turite tinkamai ją prižiūrėti - pjauti, laistyti, tręšti, aeruoti ir t.t. Priežiūrai, be abejo, prireiks ir specialios įrangos. „Lankavos“ profesionalai pataria, į ką turite atkreipti dėmesį rinkdamiesi vejapjovę.


Vejapjovę rinkitės atsižvelgę į vejos dydį. Jei veja didesnė, geriau rinktis vejapjovę su didesniu jos pjovimo pločiu.

Kad nereikėtų vargti su elektros kabeliu, ypač jeigu pjaunate žolę toliau nuo namų, praktiškiau įsigyti benzininę vejapjovę. Yra paskaičiuota, kad pjaudamas 10 arų ploto veją, žmogus nueina atstumą nuo 2 iki 3 kilometrų.

Elektrinės vejapjovės skirtos mažesnių plotų priežiūrai. Jos ypač tinkamos prižiūrėti lygioms vejoms prie nuosavo namo.

Kuo didesnio galingumo įrenginys, tuo kokybiškiau nupjausite veją, nes didesnė variklių galia garantuoja stabilius maksimalius sūkius darbo metu. Deja, dažnai didesnis galingumas garantuoja ir didesnį triukšmingumą.

Rečiau pjaunamoms vejoms geriausia rinktis vejapjoves su galinio ar šoninio žolės išmetimo sistema.
Vejapjovės su surinktuvu padeda išvengti atsitiktinio piktžolių sėklų pasklidimo. Be to, su tokiomis vejapjovėmis galima rinkti lapus, šakeles, piktžoles ir panašiai, todėl veja atrodo itin tvarkingai.

Jei norite, kad žolės pjovimas nebūtų varginantis darbas, o taptų tikru malonumu, rinkitės savaeigę vejapjovę. Šis privalumas labiausiai pasijaučia, kai naudojatės vejapjove su surinktuvu, kuris darbo metu vis pilnėja.

Prieš priimdami galutinį sprendimą, įsitikinkite, ar esant reikalui, prekybininkas turės atsarginių detalių ir papildomų įtaisų, ar suteiks tinkamą garantinį ir pogarantinį aptarnavimą.

[Jonsered.lt]
 Taisyti / Papildyti » 


Gyvenkime sveikai, spalvotai, patogiai, skaniai, draugiškai, stipriai, etiškai, linksmai, pokštaujant, grybaujant, su meile ir Gyvenimo būdo žurnalu :)
walnuts.lt facebook'e  Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas   

© 2oo8-2024. Laima&LS. Rašyti administratoriams. Paskutinis atnaujinimas: 2024-05-29