Kodėl vertėtų savo darbo kabinete turėti gėlių :: walnuts.lt PATARIMAI gėlių mėgėjams

   Pradžia  Paieška  Skelbimai  Dabar skaitote: Kambariniai augalai Pradžia »

• Žmonės mieliau renkasi ir įsimena patalpą, kurioje yra „gyvumo“. Manoma, kad tokį pasirinkimą pirmiausiai lemia būtent augalų spalvos. Priklausomai nuo jų, augalai gali teikti raminamąjį poveikį, gali nuteikti optimistiškai, o kartais ryžtingai.

• Daug kam kambarinės gėlės – pagrindinis interjero akcentas. Jeigu jos gerai prižiūrimos, tai labai daug ką pasako apie jos šeimininkus, Taigi, jei savo ofice turėsite kelis, gerai prižiūrėtus gėlių vazonus, tai paliks gerą įspūdį jūsų klientams.
• Be to, kambariniai augalai naudingi, nes į aplinką išskiria deguonį ir sugeria anglies dvideginį, kenksmingas medžiagas, tokiu būdu švarindami aplinką, gerindami sveikatą.

• Apklausų duomenys laikas nuo laiko patvirtina, kad žmonės, kurių darbovietėse auga gėlės yra daug laimingesni. Neseniai 11-oje Europos valstybių atliktas tyrimas parodė, kad gražus vaizdas pro langą, kambariniai augalai pakelia bendrą biuro darbuotojų nuotaiką, suteikia jaukumo ir daro įtaką bendravimui tarp kolegų ir vadovų, įtakoja ir teigiamai veikia darbuotojų efektyvumą labiau nei strateginė biuro vieta ar netoliese įsikūrę restoranai.

• Dar tyrimai sako, kad biure esančio gėlės net 55 proc. padidina smulkaus ir vidutinio verslo įmonių darbuotojų produktyvumą, tuo tarpu pvz. biuro vieta teigiamą įtaką daro tik 38 proc. respondentų. Netoli darbo vietos įsikūrę restoranai, kavinės ir parduotuvės teigiamai veikia 34 proc. apklausos dalyvių.


Raktiniai žodžiai » Kambariniai augalai • Poveikis sveikatai •
 Taisyti / Papildyti » 
Gyvenkime sveikai, spalvotai, patogiai, skaniai, draugiškai, stipriai, etiškai, linksmai, pokštaujant, grybaujant, su meile ir Gyvenimo būdo žurnalu :)
walnuts.lt facebook'e  Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas   

© 2oo8-2024. Laima&LS. Rašyti administratoriams. Paskutinis atnaujinimas: 2024-05-29