Ir Lietuvoje užauga bananai :: Augalų pasaulio idomybės

   Pradžia  Paieška  Skelbimai  Dabar skaitote: Kambariniai augalai Pradžia »

Bananai | 6Bananai

Sunku patikėti, bet ir Lietuvoje auga ir kas įdomiausia sunoksta bananai ne tik botanikos soduose.

Kažkada skaičiau spaudoje...

Kad, vienoje Panevėžio parduotuvių bananmedis – jau kelintą kartą sunokina vaisius ir ne betkokius o sako ypač skanius ir saldžius, visiškai neprilyginamo skonio nei parduotuvėje įsigytų bananų.
Pasak parduotuvės atstovų šiltųjų kraštų augalas parduotuvei buvo padovanotas 2001 metais ir už aštuonerių metų apie kalėdas nudžiugino pirmuoju derliu.

Šiais metais, kažkaip neteko skaityti, apie bananų derlių panevėžio parduotuvėje. Bet, va 2011 metais rašė, augalas subrandino daugiausia iki šiol... net 57 vaisius.

Pasak augalo šeimininkų: bananas nereikalauja ypatingų auginimo sąlygų, tereikia tik gausiai laistyti. Auga puikiai ir be trašų. Pradeda žydėti liepos mėnesio pradžioje. Užsimezgę vaisiai auga iki kalėdų ar kitų metų sausio mėnesio..

---

Taigi, norėčiau ir aš bananų užsiauginti, nors pagalvojus iš kitos pusės.. bananų laukti 7/8 metus? visgi aš dar pagalvosiu.. dėl to bananų auginimo namuose :))

!!! Pasidalinkite patarimais ar bėdomis, jei namuose auginate bananmedį.


Raktiniai žodžiai » Bananai •
 Taisyti / Papildyti » 
Gyvenkime sveikai, spalvotai, patogiai, skaniai, draugiškai, stipriai, etiškai, linksmai, pokštaujant, grybaujant, su meile ir Gyvenimo būdo žurnalu :)
walnuts.lt facebook'e  Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas   

© 2oo8-2024. Laima&LS. Rašyti administratoriams. Paskutinis atnaujinimas: 2024-05-29