Velykinė žolė :: Kaip užsiauginti velykų žolės?

   Pradžia  Paieška  Skelbimai  Dabar skaitote: Kambariniai augalai Pradžia »

Velykų žolė | 6Velykų žolė

Artėja viena iš gražiausių pavasario švenčių - Šv.Velykos - ir likus trims savaitėms iki jų pats laikas pasirūpinti natūraliomis velykinėmis dekoracijomis - velykine žolyte. Jos sėklų galite įsigyti ko gero visuose didžiuosiuose prekybos centruose ir žinoma specializuotose sėklų parduotuvėse. Taip pat tinka ir paukšteliams skirtos sėklos kurių rasite zoo prekėse, jos suags per 10-20 dienų, t.p. vejos mišiniai, įvairūs grūdai.

Sėklos paprastai sėjamos likus 3 savaitėms iki Šv. Velykų, sėjama labai tankiai į žemę, vatą, vilną net pasėta tarp popierinių servetėlių puikiai sudygsta. Jei sėjate į žemę reikėtų sėti negiliai maždaug 1 cm gylyje arba tiesiog daiginti ir neužberus žemėmis.

Pasėjus indelius laikyti šiltoje, saulėtoje vietoje ir būtinai drėkinti, kad sėklos neišdžiūtų. Pradžioje, kol sėklos sudygs norint išlaikyti dirvožemio drėgnumą, žemę galima pridengti plastikiniu maišeliu.
Į ką sėti?
Pasirinkimas didžiulis, priklausomai nuo Jūsų fantazijos galima sėti į mažą vazonėlį, tuščią kiaušinio ar kokoso kevalą, keramikinį ar stiklinį indą ir pan.

Jei žolytė suauga per anksti arba norite kad ji būtų vešlesnė, kai žolytė paauga daugiau, kaip 8-10 cm., ją drąsiai galite pakirpti ir ji tikrai atžels dar vešlesnė.

Užauginta žolytė puikiai tiks ne tik kaip velykinė pavasarinė natūrali dekoracija namų interjerui, tačiau bus ideali velykinė dovanėlė artimiesiems, draugams, kolegoms, giminėms, kaimynams ar šiaip geriems pažįstamiems..


Raktiniai žodžiai » Kambariniai augalai • Velykos •
 Taisyti / Papildyti » 
Gyvenkime sveikai, spalvotai, patogiai, skaniai, draugiškai, stipriai, etiškai, linksmai, pokštaujant, grybaujant, su meile ir Gyvenimo būdo žurnalu :)
walnuts.lt facebook'e  Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas   

© 2oo8-2024. Laima&LS. Rašyti administratoriams. Paskutinis atnaujinimas: 2024-05-29