Kambarinės gėlės miegamajame :: walnuts.lt PATARIMAI gėlių mėgėjams

   Pradžia  Paieška  Skelbimai  Dabar skaitote: Kambariniai augalai Pradžia »

Miegamajame nevertėtų laikyti žydinčių bei stipriai kvepiančių augalų. Augalui žydint, ore pasiskleidžia žiedadulkės, o jos dirgina kvėpavimo takų ir akių gleivines. Tokių augalų turėtų vengti alergiški, bronchine astma sergantys žmonės. Skleidžiamas stiprus gėlių kvapas gali sukelti galvos skausmus, o į aplinką išskiriami stiprūs eteriniai aliejai gali sukelti slogą, akių ašarojimą.

Jei jau nusprendėte miegamajame turėti kambarinę gėlę, ji turėtų būti lengvai valomais lapais, pasistenkite dažniau jas valyti, nes dulkės uždengia lapų poras, ir augalui tampa sunkiau kvėpuoti. Dulkės ant augalo jums irgi kenksmingos, kaip ir žiedadulkės, gali sukelti kvėpavimo funkcijos nepakankamumą, alergijas, bronchų astmos pablogėjimą.

Kambaryje, kuriame miegama, jokiu būdu nerekomenduojama laikyti jukų, krotonų, difenbachijų, karpažolių, fikusų, meilenių, bromelinių augalų.
Be to, šio kambario nereikėtų paversti žaliuoju kampeliu, nes dieną augalai grynina orą, į aplinką išskirdami deguonį, o naktį išskiria anglies dvideginį. Viso deguonies jos, aišku, nesunaudos, bet ryte pabudę nesijausite žvalūs, pailsėję, galite pajusti ir galvos skausmus. Yra vazoninių gėlių, kurios kvapą skleidžia prieblandos ar nakties metu, todėl miegančiam žmogų tokia gėlė gali sukelti didesnę alergiją.

Tad, jei blogai miegate? vertėtų prirmiausia išnešti iš miegamojo visus augalus - tai gali būtent blogo miego priežastis.

Tačiau, jei esat iš tų, kurie visgi negali gyventi be augalų, tai miegamajame nors jau auginkite, tokias gėles kaip: pelargonijas, lavandas, monsteras, laurą, kambarines rožes.


  Pristato sapnų svetainė » Viskas apie miegą ir sapnus »


Raktiniai žodžiai » Kambariniai augalai • Poveikis sveikatai • Taisyti / Papildyti » 
Gyvenkime sveikai, spalvotai, patogiai, skaniai, draugiškai, stipriai, etiškai, linksmai, pokštaujant, grybaujant, su meile ir Gyvenimo būdo žurnalu :)
walnuts.lt facebook'e  Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas   

© 2oo8-2024. Laima&LS. Rašyti administratoriams. Paskutinis atnaujinimas: 2024-05-29